Ulice

15. února 2006 v 18:59 | Martinka |  Filmy, seriály, muzikály
Herci:
Tereza Brodská ........................ Bára Jordánová
Radoslav Brzobohatý .... ….......Václav Král
Pavel Kříž ……………………... Petr Boháč
Michaela Badinková ……........ Lenka Drápalová
Ondřej Pavelka ......................... Olda Farský
Ilona Svobodová ……………... Jitka Farská
Petr Vacek …………………….. Tomáš Jordán
Hana Maciuchová …………..... Miriam Hejlová
Alena Vránová ………………... Marie Králová
Markéta Tanner ………………. Eva Boháčová
Rudolf III. Hrušínský ………..... Josef Pešek
Jana Švandová ……………...... Božena Čistá
Saša Minaev ………………….. Hrihorij
Eva Aichmajerová ……….….... Sylva
Jaroslava Obermaierová …..... Květa Nyklová
Michaela Maurerová ………..... Digi
Václav Svoboda ......................... Lumír
No neni legrační?! :D
Tuhle herečku mám fakty ráda.
Prostě roztomilej…
Hih

Já vim, že už je značně starší než třeba Digi, ale stejně mi je strašně sympatická…
118.DÍL (Zatím poslední, postupně budu - snad - zveřejňovat další.)
Na obchodní schůzce se Tomáš Jordán seznámí s matčiným známým. Tomu se Tomášův pracovní profil velice zamlouvá a tak přislíbí, že udělá maximum, aby pro Tomáše našel vhodné pracovní místo. Tomáš je nadšen, avšak Bára, která je na schůzce také přítomna, zatím nevidí důvod k radosti, protože se nejedná o konkrétní nabídku. Bářin postoj vyvolá mezi ní a Tomášem hádku.
Bety vezme záskok za Michala a ostříhá jednoho zákazníka. Netušíc, že jde o zástupce reklamní agentury Rossberga, od kterého chtějí dostat zakázku, se společně s Digi před ním o té důležité zakázce baví. Zmiňují také úklid, který kvůli tomu u nich v salónu proběhl. Dělají si z toho legraci, jenže humor je přejde brzy po té, když zjistí, že zákazník, kterého Bety stříhá je onen Rossberg. Ten bere celou situaci opravdu s humorem, takže zakázka, jak se obě dívky domnívaly, ohrožena není. Navíc je jasné, že se Bety Rossbergovi líbí, protože ji pozve na večeři.
Boháč se nejprve přizná Královi, že byznys plán pro firmu psala Bára Jordánová a ne on a pak se jde sám Báře omluvit. Ta se s ním ale o tom už nehodlá bavit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 martina martina | 15. února 2006 v 19:05 | Reagovat

Kdyztak sem napiste vase nejoblíbenejsí postavy. Moje je Digi a Bára...

2 martina martina | 16. února 2006 v 20:11 | Reagovat

119.DÍL

Bety strávila s Rossbergem bujarou noc na jakémsi večírku. Druhý den pak přinese Rossberg Michalovi smlouvu, již připravenou k podpisu a navíc s velmi výhodnými podmínkami. Rossberg trvá jen na tom, že do kampaně se spolu s Michalem aktivně zapojí Bety a ne Digi, se kterou původně počítal Michal. Michal souhlasí a smlouvu podepíše.

Nykl požádá Královou, aby mu domluvila schůzku s jejím manželem. Potřebuje s ním nutně mluvit ohledně pokladu ve firmě.

Na schůzce ve firmě se Boháč znovu, tentokrát před Králem, omluví Báře Jordánové za lež s byznys plánem.

Večer se Boháč dovídá od manželky Evy, že s Anežkou nakonec nepřijedou jak plánovaly. Je z toho velmi nešťastný, na Anežku se moc těšil a tak sáhne po lahvi a začne utápět svůj žal v alkoholu.

3 martina martina | 18. března 2006 v 10:30 | Reagovat

139. DÍL

Lenka Drápalová od reportéra Tuny zjistí, že se v reportáži z dětského domova o nich mluví přesně tak, jak se obávaly – tedy o nové “firmě”. Obsah reportáže už nejde pozměnit a navíc se bude vysílat už dnes večer. Králová tedy usoudí, že se Král nesmí dnes dívat na zprávy a tak ho vytáhne k Henrymu do hospody. Naneštěstí však přijde do hospody i Pešek, který reportáž viděl a v dobrém úmyslu se před Králem o tom zmíní a vše prozradí. Král se ale kupodivu na Královou nezlobí. Uvědomil si, že je načase, aby po něm někdo firmu převzal. A Bára Jordánová se jeví jako nejlepší kandidát.

Lumír Nykl nechal vytisknout plakáty, na kterých vypadá tanečnice Světlana poněkud eroticky.

Kvůli Štěpánově oslavě narozenin odmítá jet Tereza Jordánová na víkend na hory. Domluví se s Monikou Farskou, která jí pomůže přesvědčit rodiče, aby nikam nemusela. Na oplátku poskytne Tereza pro účely konání mejdanu jejich prázdný byt.

4 martina martina | 18. března 2006 v 10:31 | Reagovat

140. DÍL

Boháč nečekaně hlídá Anežku. Nepodaří se mu však dovolat do firmy, aby si vzal volnoa tak mu později volá sama Čistá, aby zjistila, co s ním je. Během telefonátu s Čistou mluví Boháč současně i s Anežkou, avšak pitvořivě, z čehož je Čistá poněkud zmatená. Hovor Čisté s Boháčem sleduje ve firmě i Král, který z toho vyvodí, že Boháč je opět opilý.

Jordánovi, bez Terezy, odjeli na hory a tak je mejdan, pořádaný u nich v bytě, v plném proudu. Štěpán s Monikou se zavřeli sami do ložnice a kouří marihuanu. Monika se tam pokusí Štěpána marně svést. Tereza o nich dvou ví, ale jen tiše trpí a svůj žal zapíjí. Nakonec se opije natolik, že Štěpán raději mejdan ukončí a zůstane s Terezou a pomůže jí s úklidem. Vysvětlí jí, že mezi ním a Monikou se nic nestalo a Tereza mu to nakonec věří.

Světlana má schůzku s majitelem kabaretu, kterou jí domluvil Lumír Nykl. Majitel jí nabízí za vystoupení 6.000 korun, jenže Světlaně postupně dojde, že by měla dělat striptýz. Ve vzteku jde za Lumírem do bufetu, aby mu vynadala, že z ní chce udělat striptérku. V bufetu je ale jen Nyklová. Z hospody dorazil i majitel kabaretu a znovu, před Nyklovou, zopakuje Světlaně svoji nabídku. Světlana s brekem uteče pryč.

5 martina martina | 23. března 2006 v 10:51 | Reagovat

143.DÍL

Lenka Drápalová i Viktor Verner se přimlouvají u Hejlové, aby z nálezu marihuany nedělala skandál. Přímluvy ale nezabírají, Hejlová plánuje udělat oběma hříšníkům test na obsah THC v moči. Viktorovi to připadá směšné, s Hejlovou se nepříjemně pohádá a pak nakonec usoudí, že bude nejlepší, když ze školy odejde. To také okamžitě učiní.

Firma Žensen má s kostičkami velký úspěch, po odvysílání reportáže se ozývají další zájemci.

Pomsta Rossbergovi vychází skvěle. Bety s Digi si před politiky, které stříhají v rámci kampaně, pomlouvačně vyprávějí o Rossbergovi. Vymýšlejí si o něm, že například distribuuje drogy a podobně. Politici to pochopitelně slyší a svoje rozhořčení dají Rossbergovi patřičně najevo.

6 martina martina | 25. března 2006 v 14:58 | Reagovat

145.DÍL

Olda Farský koupil v bazaru sportovní auto, přestože ví, že si Jitka přeje úplně jiný typ.

Bára Jordánová přišla za Králem do firmy orodovat za Boháče. Král je na něj ale naštvaný a zpět ho vzít nehodlá. Naopak nabídne jí, jestli by se nechtěla do firmy vrátit. Pak by si mohla zaměstnat i třeba Boháče. Báru tato nabídka zaskočí, nicméně si bere čas na rozmyšlenou. Později se s Královou nabídkou se podělí i s Boháčem, jenže ten Bářino nadšení vůbec nesdílí a do firmy se vrátit nechce.

Bedřich Liška by rád trávil s Františkem i Zuzanou více času. Jenže Zuzana zasype Bedřicha spoustou výmluv proč to nejde, chová se k němu velmi odtažitě a nakonec ho drze požádá o peníze. Dobrák Bedřich jí samozřejmě půjčí.

7 martina martina | 27. března 2006 v 19:53 | Reagovat

146. DÍL

Olda Farský neodolal výhodné nabídce dealera Pražáka a prodal mu svůj nový sportovní vůz. A to i přesto, že se s jejich novým autem už Jitka smířila.

Bára Jordánová je nešťastná z toho, že pro samou práci nemá její muž Tomáš ani sílu na „manželské povinnosti".

Zuzana nechala Bedřichovi Liškovi ve firmě na hlídání malého Františka s tím, že musí jít do práce. Ve skutečnosti ale pořádá u sebe v bytě mejdan, kvůli kterému na konec na Františka úplně zapomene a ten tak zůstane u Bedřicha až do rána.

8 martina martina | 29. března 2006 v 16:19 | Reagovat

147. DÍL

František nocoval u Bedřicha Lišky na pokoji. Ráno si pro něho přijde unavená a nevyspalá Zuzana, která jde přímo z mejdanu. Dobráka Bedřicha další lží přesvědčí o tom, že se celou noc, kromě práce, ještě snažila vyřešit její zoufalou situaci s bydlením. Proto prý nemohla Františka vyzvednout. Bedřich jí vše uvěří a navíc jí dá deset tisíc korun jako pomoc se splácením nájmu.

Tomáš Jordán se náhodně potkává na ulici s moderátorkou Dolinovou, která ho požádá, zda-li by nezaskočil jako host ve Snídani s Novou a povyprávěl o národních parcích. Tomáš nabídku přijme, ale posléze mu dojde, že kvůli tomu musí nastudovat spoustu materiálu a tak zcela zapomene na domluvený romantický večer se svou ženou Bárou.

Za peníze, které utržil z prodeje sporťáka chce Olda Farský koupit auto dle přání jeho ženy Jitky.

9 martina martina | 30. března 2006 v 20:11 | Reagovat

149. DÍL

Jitka Farská je v nemocnici, kde se svěří Monice, co jí řekla včera Ingrid. Monika jí vysvětlí, že slyšela Oldův rozhovor s Ingrid, ze kterého jasně vyplynulo, že spolu nic neměli a Ingrid si vše vymyslela. Zoufalá Monika pak vše řekne Oldovi a ten se ve vzteku vrhne do kadeřnictví za Ingrid a vynadá jí.

Světlana se svěří Růže, že jí chtěl Lumír Nykl prodat do bordelu. Jenže Růže se to moc nezdá, Lumír byl do Světlany přece tolik zamilovaný. A tak se zvědavá Růža snaží přijít věci na kloub a vyzvídá na Hrihorijovi i Bedřichovi Liškovi podrobnosti.

Tereza se neustále trápí kvůli Štěpánovi a Monice. Vyzvídá na Monice, co oni dva spolu vlastně mají. Monika se Terezinou žárlivostí baví a tak jí přesvědčí, aby se o Štěpána vsadily. Vyhraje ta, která si ho odvede ze zítřejší párty, na kterou se všichni společně chystají.

jinak tady si muzete stáhnout uvodní písnicku: http://www.nova.cz/ulice/?5529e=5539&5541e=8380

10 martina martina | 3. dubna 2006 v 15:32 | Reagovat

150. DÍL

Tereza Jordánová změnila kvůli Štěpánovi a dnešní párty image. Nechala si píchnout piercing a na vlasech udělat dredy. Její nový vzhled vzbudí nadšení jak u kamarádů, tak i u Štěpána. Ten si celý večer všímá jen Terezy. Nakonec jí jde doprovodit i domů a dává jí najevo svou náklonnost. Tereza je v sedmém nebi. A navíc vyhrála i sázku s Monikou.

Bedřich Liška to myslí se Zuzanou vážně a rád by se s ní i s malým Františkem přestěhoval někam na malé město.

Lumír Nykl dost tvrdě vyčte své matce, že za jeho rozbitý vztah se Světlanou může ona. Nyklová má výčitky svědomí a tak dojde za Hrihorijem a s pláčem mu řekne, že Lumír vůbec nevěděl o tom, že jeho známý nabízí Světlaně práci striptérky. Na Hrihorije to ale neplatí. Později se Lumír rozhodne jednat sám a vylepí po městě plakáty, na kterých je Světlana...

11 martina martina | 4. dubna 2006 v 16:21 | Reagovat

151. DÍL

Lumír Nykl vylepil v ulici a okolí plakáty s fotkou Světlany, nápisem „Hledám svou lásku" a jeho telefonním číslem. Tato akce pochopitelně neušla ani pozornosti dobrotivé Růži Habartové, která se společně s Ančou rozhodnou, že dají Lumíra a Světlanu znovu dohromady. Zorganizují jejich setkání, na kterém Lumír vyzná Světlaně lásku.

Jitku Farskou zrovna pustili z nemocnice a tak se doma setkává s Lídou, která přijela na pár dní domů. Z farmy, kde pobývá, si přivezla spoustu zdravých a „čistých „ potravin.

Bedřich Liška má pro Zuzanu dárek - prsten, který jí chce předat na dnešní schůzce. Měli by být spolu poprvé sami. Nakonec to ale nevyjde, Zuzaně totiž nevyšlo hlídání Františka a tak místo schůzky ve dvou skončí na návštěvě u starého Lišky. Ani prsten jí nemá Bedřich možnost dát.

12 martina martina | 5. dubna 2006 v 17:21 | Reagovat

152.DÍL

Starý Liška se omluvil Zuzaně za to, že před lety zasáhl do jejich vztahu s Bedřichem. Zuzana pak přes noc nechá Františka u Bedřicha s tím, že musí do práce. Ve skutečnosti však má doma schůzku s majitelem jejího bytu, od kterého dostává drogy výměnou za sex. Naneštěstí Zuzany ale zapomene František doma svou oblíbenou hračku, bez které neusne a tak se pro ni Bedřich k Zuzaně vypraví. Nachytá tak Zuzanu s majitelem bytu, jenže Zuzana mu opět svou mistrnou lží vylíčí svoji zoufalou situaci a způsob života, jaký vede. O drogách se ale nezmiňuje. Bedřich jí vše věří, ujistí ji, že ji v tom samotnou nenechá a navíc jí dá prsten, který pro ní už nějaký čas má.

Bára Jordánová nepřijala Královu nabídku a do firmy se tak nevrátí. Královi tak zhasla poslední naděje na záchranu firmy. K tomu všemu mu ještě jedna firma zrušila důležitou zakázku, takže teď nebudou ani finance na výplaty.Lída Farská, k překvapení celé rodiny, naprosto změnila své chování a postoj k životu. Jí jen své dovezené potraviny, které mají označení „prošlo očistou", říká do očí a upřímně, co si myslí a rozdává své věci sestře Monice. A navíc prodala i svůj oblíbený foťák, protože teď prý bude potřebovat hodně peněz.

13 martina martina | 7. dubna 2006 v 9:19 | Reagovat

154.DÍL

Do firmy, na pozvání Čisté, přijela Steinová. Nabídne Královi, že jeho firmu koupí a žádá ho, aby se co nejdřív rozhodl. Král si ale není úplně jistý, zda firmu chce opravdu prodat, nicméně po zvážení všech pro a proti svým zaměstnancům oznámí, že se definitivně rozhodl prodat firmu paní Steinové.

Růža opět dělá Lumírovi Nyklovi dohazovačku a domluví mu další rande se Světlanou. Lumír při té příležitosti požádá Světlanu o ruku. Ta na jeho nabídku nakonec kývne.

Karlovi Stránskému se líbí dům, ve kterém žije Tomáš Jordán a zjišťuje, zda by se v něm nenašel volný byt pro jeho syna Marka, který se co nevidět vrátí ze studií v Anglii. Tomáš přislíbí Karlovi schůzku s Peškem na druhý den a při té příležitosti pozve Karla na večeři. Tomáš říká o večeři Báře a ta si z něj utahuje, že by mohl pozvat i svou imaginární obdivovatelku. Tomáš se urazí a zcela vážně Báře řekne, že jí tedy pozve, protože není imaginární, ale skutečná. To Báru poněkud zaskočí.

14 martina martina | 13. dubna 2006 v 20:06 | Reagovat

159. DÍL

K Boháčovi dorazila je žena Eva, která, mimo jiné, jezdí do Prahy na vyšetření kvůli jejím častým migrénám. Boháč její návštěvu vítá, ale když se dozví, že Evu pozvala Lenka, dostane vztek a oběma vynadá, že se na něj domluvily a kontrolují ho jako nějakého alkoholika. Evě navíc hrubě vynadá a pošle jí zpátky do Ostravy.

Starý Liška souhlasí s tím, aby se Zuzana a malý František nastěhovali k němu do bytu.

Tomáš Jordán je Karlem tlačen k tomu, aby při hlasování o výstavbě továrny na plasty hlasoval pro stavbu, ačkoli by se tam, dle Tomášova názoru a posudku, továrna stavět neměla.

15 martina martina | 16. dubna 2006 v 11:28 | Reagovat

160. DÍL

Tereza Jordánová se kvůli možné výstavbě továrny pohádá se svým otcem, kterého navíc obviní z toho, že se nechává uplácet. Společně se Štěpánem pak jde Tereza s transparentem demonstrovat před Ministerstvo, kde má právě probíhat hlasování. Tomáš nakonec hlasoval proti výstavbě továrny. K radosti své dcery, leč k nelibosti svého nadřízeného Karla.

Adriana se zcela náhodou potkává na ulici se svou matkou Klárou, kterou ale naprosto ignoruje. Doma o tom pak řekne dědovi Peškovi. Ten navrhne, aby za Klárou zašli a promluvili si, což ale Adriana odmítá. Nechce se s ní už nikdy vidět.

Zuzaně se vůbec nelíbí, jak jí Bedřich linkuje život a ani nesouhlasí s bydlením u starého Lišky. Jenže pak se Zuzana dozví, že po ní jde sociálka kvůli Františkovi a tak pochopí, že se chtě nechtě bude muset k Liškovi nastěhovat.

16 anonim anonim | 21. dubna 2008 v 13:58 | Reagovat

ty we t ste jako fakt zavisli na ulici? tk t je teda ujety

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.