Březen 2006

Zajímavý fotky

26. března 2006 v 20:52 | Martinka |  Obrázky
Nejhezší bývaj právě černobílý fotky. Ikdyž trošku depresivní, ale nádherný :))

Upírci

26. března 2006 v 20:47 | Martinka |  Obrázky
Upírky mám fakt ráda. Ale jenom ty, co nekoušou :D

Julia Roberts

25. března 2006 v 15:39 | Martinka |  Osobnosti
Julia nezažila příliš šťastné dětství. Její rodiče se rozvedli, když jí byly pouhé 4 roky. Její otec zemřel, když jí bylo pouze 9 let. Hned po škole se odstěhovala do New Yorku za svojí sestrou a bratrem. Zde začala jako modelka. Její bratr Eric se stal hercem a díky tomu se Julie poprvé dostala do malé filmové role v "Blood Red" (1988), čímž odstartovala svoji kariéru. Hereckou superstar se stala po natočení romantického filmu "Pretty Woman". Její vysněný den přišel 25. března roku 2001, kdy se Julie poprvé v životě dočkala Oscara. V dneší době patří mezi největší celebrity Hollywoodu.
Filmy s Julií roberts:
NOTTING HILL

Julia Roberts - Anna Scott
Hugh Grant - William Thacker
Tim McInnerny - Max
Gina McKee - Bella
Emma Chambers - Honey
Hugh Bonneville - Bernie
Richard McCabe - Tony
Rhys Ifans - Spike
James Dreyfus - Martin
William Thacker je rozvedený intelektuál a majitel neprosperujícího obchůdku s mapami a cestopisy ve čtvrti zvané Notting Hill (sever Londýna). V této čtvrti i bydlí v mládeneckém bytě, který od svého posledního rozvodu sdílí s poněkud podivínským, ale přesto kamarádem Velšanem Spikem. Poklidný tok Williamova života nabere rychlý spád poté, co jeho krámek navštíví hollywoodská superstar Anna Scottová, která si koupí knížku a podepíše "autogram" zlodějíčkovi a odejde. O chvíli později se William vrací do obchodu a nechtěně se srazí s Annou a poleje jí blůzu džusem. Následně ji pozve domů, aby si ji mohla vyčistit a zavolat řidiče, jenže při odchodu ho bez zjevného důvodu políbí. Od toho okamžiku, stejně krásného jako nečekaného, se odvíjí příběh "obyčejné" velké lásky, ve kterém nechybí humor (autor scénáře Richard Curtis, který je dlouholetým spolupracovníkem Rowana "Mr. Beana" Atkinsona, se do širšího diváckého podvědomí zapsal romatickým příběhem "ze života" Čtyři svatby a jeden pohřeb) i velké city.
PRETTY WOMAN
Julia Roberts - Vivian 'Viv' Ward
Richard Gere - Edward Lewis
Ralph Bellamy - James 'Jim' Morse
Jason Alexander - Philip 'Phil' Stuckey
Laura San Giacomo - Kit De Luca
Hector Elizondo - Bernard 'Barney' Thompson
Romantický příběh o náhodném setkání bohatého, úspěšného a rozvedeného byznysmena s krásnou prostitutkou z hollywoodského bulváru. Edward potřebuje kvůli obchodu partnerku a tak 'Viv' zaplatí 3000 dolarů, aby s ním zůstala na celý týden. Brzy mezi nimi vzniká vztah, který nejen promění jejich životní názory, ale posléze přeroste ve vzájemnou náklonnost a lásku.

Angelina Jolie

25. března 2006 v 15:05 | Martinka |  Osobnosti
Herečka
Narodila se 4. června 1975 Los Angeles, California, USA herečce Marcheline Bertrand a herci Jonu Voightovi.. Celým jménem Angelina Jolie Voight.
Od šestnácti let začala pracovat jako modelka v Londýně, New Yorku a Los Angeles.

Je rozvedená, první manžel Jonny Lee Miller, druhý manžel Billy Bob Thorton, herec. Má adoptované dvě děti - čtyřletého Maddoxe a osmnáctiměsíční Zaharu. Žije s Bradem Pittem, očekávají narození potomka.

Kontakt:
iE Music Ltd
111, Frithville Gardens
London, W12 7JQ
United Kingdom

Evan Lysacek

25. března 2006 v 14:18 | Martinka |  Osobnosti
Evan Lysacek se narodil 4. června 1985 v Chicagu. Jeho rodiče jsou Češi, má dvě sestry. S bruslením začal už ve svých osmi letech. Třikrát se zúčastnil Mistrovství světa juniorů. Při všech svých startech v letech 2001, 2003 a 2004 získal stříbrnou medaili. V roce 2005 vyhrál zlato na Mistrovství čtyř kontinentů, při svém prvním startu na MS získal bronzovou medaili.
A tady jsou nový fotky, jak jsem slíbila...

zábava

19. března 2006 v 19:30 | Martinka
hry, vtipy, videa, ... opravdu moc hezký stránky!
South park pro procvičení angličtiny
moc hezký obrázky :D Japonská stránka - moc tomu nerozumím, ale jsou tam hezký obrázky :D
obrázky 1 klasický obrázky a tapety
obrázky 2 klasický obrázky a tapety
obrázky 3 klasický obrázky a tapety
smajlové obrovská sada smajlů
mp3 zadarmo
gamesky 1 dost známá stránka her, ale pro jistotu jí sem taky dám :)
gamesky 2 tahle webovka je míň známá, ale ty hry jsou tam fakt fantastický
(doporučuju Velký kravský útěk a nebo Fortress game)
filmový centrum tady najdete všechny filmy, na kteý si jen vzpomenete